Wyjazdy prozdrowotne

Two women is trekking in the Crimea mountains with backpacks Young healthy woman with fruits.

Vitamin and Fitness diet, green grass lotus yoga sunrise

Aktywny weekend jesienny 2017 – program

Fitness Klub „Aktywni na co dzień” zorganizował wyjazdy prozdrowotne w Beskidzie Śląskim:

w Jaworzynce oraz w Brennej

W programie nie zabrakło aktywnego maszerowania po górkach – Nordic Walking, ćwiczeń w wodzie i na lądzie – Aqua aerobic, Aerobic, Stretching, Pilates.
Wszystko to dla zdrowia, dobrego samopoczucia, urody i zachowania szczupłej sylwetki 😛

Klubowicze mieli okazję zasięgnąć fachowej porady specjalisty – rehabilitanta, jakie ćwiczenia mogą wykonywać, by wzmocnić kręgosłup i nie tylko, program również zawierał specjalistyczne masaże, które były wykonywane po ćwiczeniach ruchowych.

W trakcie wycieczek z kijkami, ćwiczeń na Sali i Basenie oraz wieczornych spotkań integracyjnych oprócz dyskusji ze specjalistami mieliśmy doskonałą okazję poznać się bliżej i poszerzyć grono przyjaciół, całość programu otoczona była miłą i serdeczną atmosferą.

Wierzymy, że następne wyjazdy będą równie udane i klubowicze, którzy cenią sobie swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne znajdą w naszej ofercie powód, by realizować swój rozwój dla ciała i ducha 😎

Mamy nadzieję, że nasza oferta wyjazdów prozdrowotnych przyczyni się do uwierzenia w siebie i swoje możliwości AKTYWNOŚCI NA CO DZIEŃ.

Z myślą o zadowolonych klientach oczekujemy również na Państwa sugestie i opinie.

Planujemy Aktywny weekend majowy 2019, wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz rezerwacji miejsc i wpłacania zaliczki.

Szczegóły u instruktora na zajęciach bądź tel. 696 009 990.